اجاق حسن روحانی اصلاح طلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

اجاق: حسن روحانی اصلاح طلبان اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هافبک تازه پرسپولیس راه محسن مسلمان را می‌رود

هافبک تازه پرسپولیس که در چند بازی گذشته روی نیمکت سرخپوشان نشسته، می‌خواهد در این تیم بماند و با قدرت به کارش ادامه دهد.

هافبک تازه پرسپولیس راه محسن مسلمان را می‌رود

هافبک تازه پرسپولیس راه محسن مسلمان را می رود

عبارات مهم : اخبار

هافبک تازه پرسپولیس که در چند بازی گذشته روی نیمکت سرخپوشان نشسته، می خواهد در این تیم بماند و با قدرت به کارش ادامه دهد.

به گزارش خبرآنلاین،نیمکت‎ نشینی سیامک نعمتی در پرسپولیس از ابتدا هم قابل آینده نگری بود. او هنگامی که به این تیم پیوست می دانست که کار مشکل جهت قرار گرفتن در ترکیب مهم سرخ ها دارد. طبق انتظارات، او در دو بازی اول پرسپولیس فقط ۴ دقیقه بازی کرده و احتمالا در هفته های بعد هم اوضاع او به همین شکل خواهد بود. ضمن این که بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس هم به زودی به تمرینات اضافه خواهد شد و این دشواری کار نعمتی جهت رسیدن به ترکیب مهم را سخت تر هم خواهد کرد. همه این اتفاقات باعث شده است تا شایعاتی راجع به او در رسانه ها مطرح شود. یکی از شایعات، از نارضایتی نعمتی از این شرایط و احتمال جدایی زودهنگام او از پرسپولیس خبر می داد. ولی با پررنگ شدن شایعه ها آخر خود او تصویر العمل نشان داد و در اینستاگرامش این اخبار را تکذیب کرد. نعمتی امروز در اینستاگرام خود روی تصویری از خبری که مدعی جدایی احتمالی او از پرسولیس شده است نوشت: «من می مونم، با قدرت کارمو ادامه میدم. خواهشا این قدر دنبال این حاشیه ها نباشین!»

هافبک تازه پرسپولیس راه محسن مسلمان را می‌رود

در لیگ پانزدهم محسن مسلمان به جمع سرخپوشان پیوست و هفته ها حتی در لیست ۱۸ نفره این تیم حضور نداشت ولی با تمرینات مداوم توانست خودش را به عنوان یکی از عنصرهای مهم سرخپوشان مطرح کند.

واژه های کلیدی: اخبار | پرسپولیس | محسن مسلمان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs